Seminar "Enne, kui võtad koera"

14 aprill kl. 10.00 toimub seminar teemal "enne, kui võtad koera". Seminari viib läbi koerte käitumisespetsialist ja pikaajline koerte koolitaja Piret Kannike.
Seminarile on oodatud kõik inimesed, kellel on plaan või mõte või südamesoov võtta endale koer. Samuti ootan väga inimesi kelle kodus on laps(ed) kes manguvad koera.
Läbi 13 aasta, mil olen koera omanike koolitanud ja aidanud mõista nende lemmikuid, olen puutund palju kokku pettumusega, väsimusega, suure murega seoses koera soetamisel vale valiku tegemises. Peamine põhjus koera võtmisel on olnud hetke emotsioon, lapse nõudmisel, üksindus või tohutu sümpaatia teatud koera tõus suhtes, moevoolud jne. Samas on jäänud kõik oluline läbi mõtlemata, kaasa arvatud koera tõu sobivus inimese elustiiliga.
Nii juhtubki, et ettekujutatud suur rõõm ja nauding koerast võib pöörduda hoopis õudusunenäoks nii inimesele kui ka koerale.
Seminaril räägime läbi kõik aspektid koera valikul, soetamisel, kutsika iga, koeraga kooselu, vana koer, puudutame teemat koera tervis ja haigused, lisaks palju muud mida on hea teada enne, kui võtad koera.
Samuti anname soovitusi koera tõu valikul.
Seminari kestvus 3 tundi, hind 20 eur. Toimumiskoht: Tallinn (täpsem koht selgub registreerumis arvu järgi).

Seminarile registreeru siit! 

Seminari toetab 

Kohtumiseni,
Piret Kannike
Eelmine
Metsatund

Vastused puuduvad

Email again: