Metsatund

Järgmine metsatund toimub detsembris, täpne aeg selgub detsembri algul!

Laupäeva/pühapäeva hommik toimub kutsikas.ee kooli õpilastele metsatund. Tund toimub Tallinna piires metsas, kus koerad saavad 50- 60 min omavahel mängida, õpivad koos n.ö jahi reegleid ja mängivad koos inimesteg. Liigume metsa radadel kus koerad õpivad ületama looduslike takistusi (maha langendu puud, väikesed ojad, kivid jne) samuti kogevad liikumist erineval maastikul.
Grupis on kuni 6 koera ja koerad on kasvult sarnased (väikeste koerte grupp ja suurte koerte grupp), vanusepiirang kuni 1,5 eluaastat.
 
Metsatunni pikkus on 60 min, hind 5 eur. Tunnis võb kaasas käia mitu inimest ja lapsed. Tundide asukohad on erinevad, mis selgub iga nädala alguses.
Tundi saab registreeruda saates maili: piret@kutsikas.ee,tasumine kohapeal.
Koerad kes osalevad metsatunnis ei tohi olla agresiivsed koerte ega inimeste suhtes. Agresiivsuse ilmnemisel võib juhendaja koera tunnist ära saata. Vanemate koerte gruppi ei lubata  koerad kellel on tugev paartusinstinkt (koeral ei ole soovi suhelda teiste koertegav vaid eesmärk on paarituda/selga ronida).
NB! Lühikese karvaga ja noortele koertele kaasa võtta koerajakk, mis pärast aktiivset tegevust koerale selga panna.Kaasa võtta koera jaoks juua (vett).
Eelmine
Hobigrupp
Järgmine
Rihmas liikumise kursus (tänavatund)

Vastused puuduvad

Email again: