Rihmas liikumise kursus (tänavatund)

Järgmine rihmas liikumise kursus alustab 23 aprill  2019 kl. 18.30 (esimene tund on loeng). Harjutustunnid toimuvad 2 korda nädalas. Grupp on täis

Iga koer vajab liikumist, milleks on nii rihmas kõndimine kui ka looduses vabalt jooksmine. Kutsikas kasvades muutub eneseteadlikumaks ja julgemaks, samas hakkab ka oma piire testima.  Mida vanemaks koer saab seda rohkem tekib väljaspool koera enda territooriumit ärritajaid, mis võtavad koera tähelepanu ja kütavad ülesse emotsioone, mis omakorda panevad proovile koeraomaniku kontakti oma koeraga. Siit hakkab süvenema rihmas sikutamine, mis kinnitub koeral harjumuskäitumiseks, kui sellega ei tegele. Ja mis mõnu see koeraga liikuda on, kui tegemist on vaid kahevõitlusega teemal, kuhu suunda ja kui kiiresti liigume.

Kursusele on oodatud kutsikas.ee kutsikakooli läbinud koerad. Koera vanuse ei ole oluline. Kursuse kestvus 8 tundi ( 1 tund 50-60 min) s.h üks loengutund. Tunnid toimuvad õues, erinevates kohtades Tallinnas, peamiselt Nõmme ja Mustamäe piirkonnas. Grupis on 4 koera. Kursuse hind 100 eur.

Gruppi registreerumine :
palun saada oma soov piret@kutsikas.ee (tasumine toimub pärast kinnitusmaili saamist).
Kohtumiseni,
Piret Kannike

Eelmine
Miks minu koer ei õpi
Järgmine
Metsatund

Vastused puuduvad

Email again: