Hobigrupp

Uued hobigrupid laustavad aprillis (natuke sõltub ilmast, kuna tunnid toimuvad õues Harku Mõisa muruplatsil).
Täpne info gruppide kohta alates 8 märts 2021!

Kui on soov grupiga liituda, siis palun saada mail piret@kutsikas.ee. 
Grupiga liitumise eelduseks on sisseastumis test koerale, kui kutsikas on kutsikas.ee õpilane võib juhendaja vabastada koera testist, andes koheselt nõusoleku grupiga liituda.
Siia on oodatud kõik koerad ja koeraomanikud, kes soovivad oma koeraga aktiivselt tegeleda, kuid ei huvitu konkreetsest koeraspordist ja puudub ambitsioon võistlemisest. Trennis saavad osaleda koerad kes ei ole agresiivseid (teiste koerte või inimeste peale). Koeraomanikul peab olema koeraga hea kontakt.
Hobigrupitunnid sisaldavad erinevate koeraspordialade komponente nagu erinevad trikid (tasakaalutrikid, painutused, julgust toetavad trikid jne); sõnakuulelikkuse elemendid (istu-lama-seisa jne);  lendav taldrik; flyball; agility elemendid.
Tunnid on ülesse ehitatud mitmekülgselt ja huvitavalt, eesmärgiga pakkuda kodukoertele põnevust ja arendavat tegevust.

NB! Trennis osalemise eeldus on, et koeraga ei osaleta sama aegselt mõnes teises trennis (agility, SK, KK, jaht/jälg, )

Trenni on oodatud kõik koerad kes on läbinud eelnevalt kutsikakooli ja omavad edasijõudnute gruppi tunnistust. Juhul kui grupis on vaba kohta võib trenni liituda ka koer kes ei ole läbinud www.kutsikas.ee kutsikakooli ja ED gruppi, kuid on läbinud mujal kutsikakooli ja on koolitatud. Trenni liitumise soovil vaatab treener enne koera üle.
Trenn toimub üks kord nädalas suvel perioodil (mai - sep) Harku Mõisa muruplatsil, Instituudi tee 11, Harku. Talve perioodil (okt - aprill) Rannamõisa Pet City sisehallis Rannamõista tee 8 Tallinn. Trenni kuutasu 75 eur/ 4 tundi kuus (kutsikas.ee õpilastele 65 eur)  Grupis kuni 4 koera. Enne registreerimist palun saada mail piret@kutsikas.ee ja küsi vaba koha olemasolu.
Registreerumisel gruppi märgi hobigrupi lühend "HOBI"
Eelmine
Rihmas liikumise kursus (tänavatund)
Järgmine
Kui palju vajab koer liikumist?

1 vastus

Email again: