Kutsikakool

Algavad kutsikakooli gruppi, kuhu saab registreeruda :

Kutsikakooli on oodatud kutsikad vanuses 2,5 elukuud - 4,5 elukuud. Tunnid toimuvad Rannamõisa siseruumis, Rannamõista tee 8

30.märts kl. 17.00 (teisipäev)

Kursuse pikkus - 12 tundi, programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Grupp on oodatud kutsikad vanuses 2,5 - 4,5 elukuud . Gruppi juhendab Piret Kannike
Gruppi registreerumine algab 1 märts 2021

5 aprill kl. 19.00 (esmaspäev)
Kursuse pikkus - 12 tundi, programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Grupp on oodatud kutsikad vanuses 2,5 - 4,5 elukuud Gruppi juhendab Piret Kannike
Gruppi registreerumine algab 5 märts 2021


(Kut.9) 1.märts kl. 17.00 (esmaspäev) Grupp on täis!
Kursuse pikkus - 12 tundi, programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni  harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Gruppi on oodatud kutsikad 2,5-4,5 elukuud.  Gruppi juhendab Piret Kannike

(Kut.2) 16.märts kl. 19.00 (teisipäev) Grupp on täis!
Kursuse pikkus - 12 tundi, programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale.Gruppi on oodatud kutsikad 2,5-4,5 elukuud. Gruppi juhendab Piret Kannike


(Kut.10) 15.märts kl. 18.00 (esmaspäev) Noored koerad 5 elukuud - 1 aasta.Grupp täis!
Kursuse pikkus - 12 tundi, programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele.  Gruppi on oodatud koerad 5 elukuud -  1 aasta. Kursusel käsitleme motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Gruppi juhendab Piret Kannike


(Kut.7) 10.märts kl. 19.00 (kolmapäev) Grupp on täis!
Kursuse pikkus - 12 tundi, programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Gruppi juhendab Piret Kannike

(Kut.4) - 3 märts kl. 18.00 (kolmapäev) Grupp on täis!
Kursuse pikkus - 12 tundi, programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Gruppi juhendab Piret Kannike

(Kut.3) - 1 märts kl. 20.00 (esmaspäev) Grupp on täis!
Kursuse pikkus - 12 tundi, programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni tõstmise harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Gruppi juhendab Piret Kannike

Rohkem infot kutsikakooli kohta leiad ( Kutsikakooli kursuse ülesse ehitus ), kui kerid lehte allapoole :)

NB! Kui sul on koerakutsikas, kellega ei saa oodata (seoses kutsika vanuse tõttu) järgmist kutsikakooli gruppi, siis võta julgelt ühendust. Saame pakkuda kodukonsultatsiooni, et saaksid oma küsimustele vastused ja õiged kasvatuse juhised!

Meie kool pakub eksklusiivset kutsikakooli programmi.
Mis teeb meie teenuse eksklusiivseks?
Meie ei kingi sulle ilusat T-särki, ega sinu koerale joogikaussi, me ei peida oma nõrkusi nänni taha, vaid pakume sulle seda mida lubasime - proffessionaalset kutsika kasvatust, koolitust ja vastuseid sinu küsimustele!

Peamine kutsikakooli kvaliteedi näitaja on koolitaja, kellel on ametlik koolitaja sertifikaat, kes koolitab ennast regulaarselt, omab pikaajalist kogemust koolitajana antud alal ja keda kiidab koeraomanik .

 1. Meil on väikesed grupid (4-6 koera), kutsikate vanuse piirang on 2,5 elukuud kuni 4,5 elukuud, mis tagab grupis üheealiste kutsikate vanuse, jõukohase õppimise ja sotsialiseerimise.
 2. Tunnid toimuvad Pet City hallis, mis on soe, põrandakate on kummist, mis on turvaline, ei libise. Meie treeningruum on (300 ruutmeetrit) suur ja puhas! Suur ruum tagab grupis osalejatele privaatsuse ning võimaldab läbi viia kvaliteetse koolitusprogrammi. Suveperioodil toimuvad tunnid õues Harku Mõisa muruplatsil (mai- september).
 3. Koolitusvahendid on koerasõbralikud ja turvalised (trikid, tasakaalu harjutused, enesekindlust tõstvad harjutused, julguse ja motivatsiooni harjutused).
 4. Loengu tunnid toimuvad mugavas ja kvaliteetses koolitusruumis Tallinna kesklinna hotellis.
 5. Meie koolitaja on suure kogemusega oma ala spetsialist, kes armastab koeri mida on näha ka tunnis osalevate koerte käitumisest.

Kutsikakooli programmi raames kasutame Nina Ottosson arendavaid mänguasju, mida soovitavad koerapsühholoogid, loomaarstid, treenerid ja koeraomanikud üle terve maailma. Mänge on võimalik ka koju laenutada.

Loe mänguasjade kohta rohkem siit!

Kutsikakooli kursuse ülesse ehitus

Kutsikakool algab hetkest mil oled registreerunud algavasse kutsikakooli gruppi. Pärast gruppi registreerimist saadame selle kohase kinnituse kahe tööpäeva jooksul.

Kursuse pikkus 12 tundi sealhulgas 2 loengutundi (120 min, mis toimuvad paralleelselt harjutustunni nädalaga). Koolitus toimub üks kord nädalas välja arvatud need nädalad kus on loengutunnid ehk kokku kestab kursus 10 järjestikust nädalat. Ühe harjutustunni pikkus 60 min. Tunnid toimuvad talve perioodil sisehallis (suveperioodil õues) välja arvatud teine ja kuues tund, mis on loengud ilma koerata. Kutsikakooli gruppi on oodatud kõik koeratõud k.a tõuta koerad.

Kursus sisaldab 12 kontaktundi (nendest 2 loengut 120 min+ 8 harjutustundi). 50% kursuse tasu tuleb tasuda enne gruppi registreerimist, mis garanteerib koha grupis.
Turul on saadaval palju kutsikakooli teenuseid, oleme veendunud, et meie www.kutsikas.ee kool pakub kõige kvaliteetsemat teenust , mis sisaldab :

 • iga kutsikas ja  omanik on  treeneril fookuses kogu kursuse jooksul;
 • meil on parim treeningsaal Eestis ja turvaline õueplats (suur/soe/turvaline/hea asukoht);
 • koolitusprogramm on hästi läbimõeldud, kaasaegne ja koeraomaniku toetav;
 • kursus on pikk, mis tagab koeraomaniku uute harjumuste ja õpitu kinnitumise;
 • juhendajal (Piret Kannike) on kutsikakoolitus hobi, mis kajastub ka juhendaja pühendumises oma õpilastele;
 • tundide sisu on hästi planeeritud ja aktiivne;
 • kutsikakooli eesmärk on kujundada koeraomanikule koeraga elamise rutiin, kasvatuse õiged põhimõtted mille kohaselt saab kutsikas õigeaegse kasvatuse ja omandab turvalise koolituse põhitõed.
 • tule ja veendu meie töö kvaliteedis enne kui registreerud kutsikakooli. Oma soovist palun teavita piret@kutsikas.ee

PS! Kursus algab registreerumis kinnituse meiliga, kus saadame esimes koolitus materjali. Kursuse kohast loobudes 2 nädalat enne esimest tundi või varem, tagastatakse koolituse tasu 100%, hilisemal koolitusest loobumisel, koolituse tasu ei tagastata või tagastatakse 50 % koolituse summast juhul kui vabale kohale registreerib uus soovija.

Tasumine: Kutsikakooli kursus 250 eur
Enne registreerumist kutsikakooli tuleb tasuda ettemaks 100 Eur kursuse tasust, teine pool kursuse tasust tuleb tasuda kursuse esimeseks tunniks, saaba tasuda ka osade kaupa kokkuleppel. Registreerumisel võib tasuda ka kogu kursuse tasu.
Saaja: HerbalDog, reg. nr.14767225
arve nr. EE527700771004023079, pank: LHV
selgitus: kutsikagrupinimi (Näiteks: KUT1)

Kutsikakooli viib läbi Piret Kannike, kursusel kasutatakse Amichien Bonding meetodit (koerakuulaja meetod).

Kõikide tundide läbiv teema on sõnakuulelikkuse alg elemendid, lisaks paneme suurt rõhku kodusele kasvatusele, teiste koerte ja võõraste inimestega sotsialiseerimisele, hilisemate koera probleemkäitumiste ennetamisele, puberteediga seotud käitumise teadvustamisele omanikule, käsklustele: istu, lama, seisa, juurde tulek, keelamine, kontakt, rihmas liikumine, premeerimine, mäng ja lõbusad trikid.

Registreerimine kursusele siit! (kui grupp on täis, siis registreerumise leht ei avane)!

Kutsikakooli asukoht Rocca Al Mare Pet City ruumides Rannamõisa tee 8,Tallinn/ Harku Mõisa muruplats, Instituudi tee 11 Harku
Kohtumiseni!

Meie kooli koostööpartnerid:
Eelmine
Edasijõudnute grupp

Vastused puuduvad

Email again: