Hobigrupp

Hobigrupid alustavad taas!

Alates maikuust 2024 toimuvad hobigrupi tunnid õues Harku Mõisa muruplatsil (Instituudi tee 11 Harku).

Uued grupid komplekteerime aprill 2024 ja tunnid algavad mai kuust.
Tunnid algajale toimuvad kolmapäeviti kl. 17.00 ja teisipäeviti kl. 18.00


Anna oma soovist teada: piret@kutsikas.ee!

Grupiga liitumise eelduseks on sobilikuse testi läbimine (treener veendub et koeral on sõbralik käitumine ja ta on sobilik grupitrenniks), kui kutsikas on kutsikas.ee õpilane võib juhendaja vabastada koera testist, andes koheselt nõusoleku grupiga liituda.
Hobitrenni on oodatud kõik koerad ja koeraomanikud, kes soovivad oma koeraga aktiivselt tegeleda, kuid ei huvitu konkreetsest koeraspordist ja puudub ambitsioon võistlemisest. Trennis saavad osaleda koerad kes ei ole agresiivseid (teiste koerte või inimeste peale). Koeraomanikul peab olema koeraga hea kontakt.
Hobigrupitunnid sisaldavad erinevate koeraspordialade komponente nagu erinevad trikid (tasakaalutrikid, painutused, julgust toetavad trikid jne); sõnakuulelikkuse elemendid (istu-lama-seisa jne);  lendav taldrik; flyball; agility elemendid.
Tunnid on ülesse ehitatud mitmekülgselt ja huvitavalt, eesmärgiga pakkuda kodukoertele põnevust ja arendavat tegevust.

NB! Hobitrenn ei ole probleem käitumisega koera treeningu koht!

Trenni on oodatud kõik koerad kes on läbinud eelnevalt kutsikakooli ja omavad edasijõudnute gruppi tunnistust. Juhul kui grupis on vaba kohta võib trenni liituda ka koer kes ei ole läbinud www.kutsikas.ee kutsikakooli ja ED gruppi, kuid on läbinud mujal kutsikakooli ja on koolitatud. Trenni liitumise soovil vaatab treener enne koera üle.
Trenn toimub üks kord nädalas suvel perioodil (mai - sep) Harku Mõisa muruplatsil, Instituudi tee 11, Harku. Talve perioodil (okt - aprill) Rannamõisa Pet City sisehallis Rannamõista tee 8 Tallinn. Treeningu hind 25 eur/60 min. Grupis kuni 4-5 koera. 
Eelmine
Meie sõbrad
Järgmine
Agilitykool

1 vastus

Email again:
Vicky 13. aprill 2017
Vot see on küll nii äge asi.