Rihmas liikumine

Rihmas liikumine on sama lõbus ja tore kui rihmata liikumine. Tähtis on vaid koerale rihmas liikumist õigesti tutvustada. Kutsikale on üsna lihtne õpetada rihmas liikuma, kui aga õige aeg on käest lastud ja koer on harjunud rihmas sikutama, on ümberõpe võimalik, aga nõuab palju aega ja pühendumist.

Tänavakoolitus

Grupis on 4 koera. Juhendaja käe all antakse ülevaade ja selgitus koera käitumisele. Rihmatreening toimub vähemalt 8 korda (2 korda nädalas), esimesed tunnid toimuvad vaikse liiklusega tänavatel, edasi minnakse raskematesse kohtades, kus on ärritajad (liiklusvahendid: autod, rattad jne; teised loomad - aias haukuvad koerad; tänaval vastutulevad lapsed, teised loomad).

Rihmas liikumise koolitus

Juhul, kui rihmas liikumise treening osutub koeraomanikule liiga raskeks või koeral ei toimu käitumises muutust, on võimalus tellida koolitajalt eratunni raames tänavakoolitust, kus koolitaja ise koolitab sinu koera. Sellisel juhul lepitakse kokku kindel treeningkava mille kestvus on minimaalselt 10 tundi (üle päeva), täpne         koolituse pikkus sõltub koera vanusest ja koera iseloomust. Treeningu hind on 300 EUR (10 tundi).