Probleemne koer

 Korraldame Amichien Bondingu meetodi põhiseid loenguid.  

Amichien Bonding meetodit saab tellida ka oma üritusele tutvustama. Sellisel juhul arvestame 2-3h, 15-20 inimesega. Küsi pakkumist.

Kodukonsultatsioon

Koerakuulaja aitab läbi konsultatsiooni koerte ja inimeste vahelise suhtluses tekkinud probleemide korral. Suhtlusest tekkivad probleemid väljenduvad reeglina inimese jaoks ebameeldivas ning teda mittearvestavas käitumises koera poolt. Antud probleemid tekitavad tihti väga suuri probleeme mitte ainult koera ja omaniku vahel, vaid ka lähedaste ja ühiskonna jaoks.

                                                                                       
 Enne Koerakuulaja konsultatsiooni tellimist soovitan lugeda Jan Fennell´i raamatut "Koerakuulaja". Kui raamatust saadud informatsioon ei ole Teid probleemi lahendamisel aidanud aitame Teid suurima heameelega meie. Koerakuulaja tuleb Teile külla ja lahkab probleemi meetodi järgi Teie koera/te keskselt koera kodus.

Konsultatsioon sisaldab koduskäiku (3-3,5h), olukorra analüüsi, probleemi lahkamist ning lahendite tutvustamist konkreetsete nõuannetega. Kohal võivad parima tulemuse saavutamiseks olla kõik koeraga suhtlevad isikud. Nii on ümberõpe koera jaoks selge ning lihtne ja puuduvad teiste poolt antud, ümberõpet takistavad segavad signaalid.

Koerakuulaja annab teile kõik vajalikud teadmised koera õigesti mõistmiseks ning lisatoe uudsete olukordade puhul. Neid teadmisi tuleb omanikel koeraga suhtlemisel edaspidi kasutada. Suhe on koera ja karjaliikmete vaheline ning seda saavad õigete signaalidega paika panna vaid karja liikmed ise.

Peale koerakuulaja külaskäiku eeldame murede edukaks lahendamiseks omanikupoolset tagasisidet. . Ka positiivne tagasiside on alati teretulnud sest iga koerakuulaja annab osakese endast Teid aidata püüdes ning Teie mured saavad ka meie omadeks. 


Meetod

Ajalugu

Tingimused