Edasijõudnute grupp

Kursuste algus on edasi lükatud kuni riikliku korralduse lõpuni!

Järgmine edasijõudnute grupp:

 (ED2) alustab 6 aprill 2020 a. kl. 20.00.  Tunnid toimuvad  õues Harku Mõisa muruplatsil, Instituudi tee 11 Harku. Grupp täsi!

 (ED3) alustab 15 aprill 2020 a. kl. 20.00.  Tunnid toimuvad õues Harku Mõisa muruplatsil, Instituudi tee 11 Harku. Gruppi registreeri siit!

Grupi suurus kuni 6 koera (sõltub gruppi registreerunud koerte suurusest). Gruppi on oodatud koerad, kes on eelnevalt läbinud www.kutsikas.ee kutsikakooli. Kui grupis on vaba kohta saab liituda grupiga ka väljaspool meie kooli õpilane.Koer ei tohi olla agressiivne inimeste ja teiste koerte suhtes. Kursusel jätkame kutsikakoolis õpitu kinnistamist (püsivused: istumine, lamamine, seismine; juurde tuleks ärritaja juuresolekul, rihmas- ja kõrval liikumine jne.), oleme toeks puberteedieas koera kasvatusel ja aitame vältida koeral probleemkäitumise tekkimist ning kinnistumist.
ED grupi läbimine on eelduseks hobigrupiga liitumisel. 
Kursuse pikkus 8 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 120 eur (kui eelnevalt ei ole läbitud kutsikas.ee kutsikakooli on kursuse hind 135 eur).Eelmine
Loeng "Info koeratoidu pakendil"
Järgmine
Metsatund

Vastused puuduvad

Email again: