Edasijõudnute grupp

Järgmine edasijõudnute grupp:

Uued grupid alustavad Jaanuar 2021! 

 (Grupp ED2) alustab 6 jaanuar (kolmapäev) kl 18.00 .Tunnid toimuvad Rannamõisa Pet City siseruumis, Rannamõisa tee 8. Kursuse pikkus 8 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 135 eur. Gruppi juhendab Piret Kannike.
Gruppi registreeri siit! Selgitusse "ED2"

 (Grupp ED12) alustab 12.jaanuar (teisipäev) kl 19.00 .
Tunnid toimuvad Rannamõisa Pet City siseruumis, Rannamõisa tee 8. Kursuse pikkus 8 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 135 eur.  Gruppi juhendab Jarmo Nikolai  

Gruppi registreeri siit! Selgitusse "ED12" 

Grupi suurus kuni 6 koera (sõltub gruppi registreerunud koerte suurusest). Gruppi on oodatud koerad, kes on eelnevalt läbinud www.kutsikas.ee kutsikakooli. Kui grupis on vaba kohta saab liituda grupiga ka väljaspool meie kooli õpilane.Koer ei tohi olla agressiivne inimeste ja teiste koerte suhtes. Kursusel jätkame kutsikakoolis õpitu kinnistamist (püsivused: istumine, lamamine, seismine; juurde tuleks ärritaja juuresolekul, rihmas- ja kõrval liikumine jne.), oleme toeks puberteedieas koera kasvatusel ja aitame vältida koeral probleemkäitumise tekkimist ning kinnistumist.
ED grupi läbimine on eelduseks hobigrupiga liitumisel. 


Kutsikas, kes ei ole läbinud kutsikas.ee kutsikakooli, tuleb enne registreerumist võtta meiega ühendust piret@kutsikas.ee. Treener vaatab enne koera üle (sobivus meie kooli meetodiga ja kutsika eelnev kasvatus/koolitus), ning annab oma nõusoleku grupiga liituda. Kursuse hind 150 eur.
Eelmine
Herbal
Järgmine
Kutsikakool

Vastused puuduvad

Email again: