Kutsikakool


Planeeritavad kutsikakooli grupid, kuhu saab registreeruda :

Kutsikakooli on oodatud kutsikad vanuses 3 elukuud - 4,5 elukuud. Tunnid toimuvad Talve perioodil (sep - aprill) Rannamõisa Pet City sisehallis, Rannamõisa tee 8.
Suve perioodil (mai - sep) Harku Mõisa muruplatsil õues! 

Uus grupp avaneb ( on näha antud lehel) 1 kuu enne grupi esimest tundi!

2024 aasta
8 mai (kolmapäev) kl. 18.00 - kohad on täis!
21 mai (teisipäev) kl. 20.00 - kohad täis!


20 mai (esmaspäev) kl. 19.00 - kohad täis!

Kut.1 Kursuse pikkus - 12 tundi (8 paraktilist tundi /60 min. + 2 loengut /120 min)
Programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooniharjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Grupis on 6 kutsikat. Kursuse hind 235 eur. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 3 - 5 elukuud. Tunnid toimuvad Rannamõisa Pet City sisehallis ja mai keskel liigume õue Harku Mõisa ette.
Gruppi juhendab Piret Kannike

3 juuni (esmaspäev) kl. 18.00 - 2 vaba kohta!
Kut.5 Kursuse pikkus - 12 tundi (8 paraktilist tundi /60 min. + 2 loengut /120 min)
Programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooniharjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Grupis on 6 kutsikat. Kursuse hind 235 eur. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 3 - 5 elukuud. Tunnid toimuvad õues Harku Mõisa ees oleval muruplatsil, Instituudi tee 11 Harku.
Gruppi registreeru siit! Selgitusse: Kut.5


6 juuni (neljapäev) kl. 17.00 - 4 vaba kohta!
Kut.7 
Kursuse pikkus - 12 tundi (8 paraktilist tundi /60 min. + 2 loengut /120 min)
Programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooniharjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Grupis on 6 kutsikat. Kursuse hind 235 eur. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 3 - 5 elukuud. Tunnid toimuvad õues Harku Mõisa ees oleval muruplatsil, Instituudi tee 11 Harku.

Gruppi registreeru siit! Selgitusse: Kut.7


Rohkem infot kutsikakooli kohta leiad ( kutsikakooli kursuse ülesse ehitus ), kui kerid lehte allapoole :)
Peamine kutsikakooli kvaliteedi näitaja on koolitaja, kellel on ametlik koolitaja sertifikaat, kes koolitab ennast regulaarselt, omab pikaajalist kogemust koolitajana antud alal ja keda kiidab koeraomanik .

 1. Meil on väikesed grupid (4-6 koera), kutsikate vanuse piirang on 2,5 elukuud kuni 4,5 elukuud, mis tagab grupis üheealiste kutsikate vanuse, jõukohase õppimise ja sotsialiseerimise.
 2. Tunnid toimuvad Pet City hallis, mis on soe, põrandakate on kummist, mis on turvaline, ei libise. Meie treeningruum on (300 ruutmeetrit) suur ja puhas! Suur ruum tagab grupis osalejatele privaatsuse ning võimaldab läbi viia kvaliteetse koolitusprogrammi. Suveperioodil toimuvad tunnid õues Harku Mõisa muruplatsil (aprill- september).
 3. Koolitusvahendid on koerasõbralikud ja turvalised (trikid, tasakaalu harjutused, enesekindlust tõstvad harjutused, julguse ja motivatsiooni harjutused).
 4. Loengud toimuvad online's
 5. Meie koolitaja on suure kogemusega oma ala spetsialist, kes armastab koeri mida on näha ka tunnis osalevate koerte käitumisest.

Kutsikakooli kursus:

Kutsikakool algab hetkest mil oled registreerunud algavasse kutsikakooli gruppi. Pärast gruppi registreerimist saadame selle kohase kinnituse kahe tööpäeva jooksul.

Kursuse pikkus 12 tundi lisaks 2 loengutundi (120 min, mis toimuvad paralleelselt harjutustunni nädalaga). Koolitus toimub üks kord nädalas (samal nädalapäeval ja kellaajal) välja arvatud need nädalad kus on loengutunnid. Ühe harjutustunni pikkus 60 min. Tunnid toimuvad talve perioodil sisehallis (suveperioodil õues). Kutsikakooli gruppi on oodatud kõik koeratõud k.a tõuta koerad.

Kursuse tasu: 50% kursuse tasu tuleb tasuda enne gruppi registreerimist, mis garanteerib koha grupis.
Turul on saadaval palju kutsikakooli teenuseid, oleme veendunud, et meie www.kutsikas.ee kool pakub kõige kvaliteetsemat teenust , mis sisaldab :

 • iga kutsikas ja  omanik on  treeneril fookuses kogu kursuse jooksul;
 • meil on parim treeningsaal Eestis ja turvaline õueplats (suur/soe/turvaline/hea asukoht);
 • koolitusprogramm on hästi läbimõeldud, kaasaegne ja koeraomaniku toetav;
 • kursus on pikk, mis tagab koeraomaniku uute harjumuste ja õpitu kinnitumise;
 • juhendajal (Piret Kannike) on kutsikakoolitus hobi, mis kajastub ka juhendaja pühendumises oma õpilastele;
 • tundide sisu on hästi planeeritud ja aktiivne;
 • kutsikakooli eesmärk on kujundada koeraomanikule koeraga elamise rutiin, kasvatuse õiged põhimõtted mille kohaselt saab kutsikas õigeaegse kasvatuse ja omandab turvalise koolituse põhitõed.
 • tule ja veendu meie töö kvaliteedis enne kui registreerud kutsikakooli. Oma soovist palun teavita piret@kutsikas.ee

PS! Kursus algab registreerumis kinnituse mailiga. Kursuse kohast loobudes 2 nädalat enne esimest tundi või varem, tagastatakse koolituse tasu 100%, hilisemal koolitusest loobumisel, koolituse tasu ei tagastata või tagastatakse 50 % koolituse summast juhul kui vabale kohale registreerib uus soovija.

Tasumine: Kutsikakooli kursus sõltub tundide arvust.
Enne registreerumist kutsikakooli tuleb tasuda ettemaks 100 eur kursuse tasust, teine pool kursuse tasust tuleb tasuda kursuse esimeseks tunniks ,võimalik on tasuda ka osade kaupa kokkuleppel. Registreerumisel võib tasuda ka kogu kursuse tasu.

Kutsikakooli viib läbi Piret Kannike, kursusel kasutatakse Amichien Bonding meetodit (koerakuulaja meetod).

Kõikide tundide läbiv teema on sõnakuulelikkuse alg elemendid, lisaks paneme suurt rõhku kodusele kasvatusele, teiste koerte ja võõraste inimestega sotsialiseerimisele, hilisemate koera probleemkäitumiste ennetamisele, puberteediga seotud käitumise teadvustamisele omanikule, käsklustele: istu, lama, seisa, juurde tulek, keelamine, kontakt, rihmas liikumine, premeerimine, mäng ja lõbusad trikid.


Kutsikakooli asukoht Rocca Al Mare Pet City ruumides Rannamõisa tee 8,Tallinn.
Kohtumiseni!

Meie kooli koostööpartnerid:
Eelmine
Seminar "koera toit ja toitumine"
Järgmine
Mängutund

Vastused puuduvad

Email again: