Kutsikakool

Planeeritavad kutsikakooli grupid, kuhu saab registreeruda :

Kutsikakooli on oodatud kutsikad vanuses 2,5 elukuud - 4,5 elukuud. Tunnid toimuvad Harku Mõisa muruplatsil õues! Alates 13 september toimuvad tunnid Rannamõisa Pet City sisehallis, Rannamõisa tee 8.16 november (teisipäev) kl 17.00  3 vaba kohta!
Kut.7
-
Kursuse pikkus - 12 tundi, 1 tunni pikkus 60 min. Programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Grupis on 6 kutsikat. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 2,5 - 4,5 elukuud. Gruppi juhendab Piret Kannike
Gruppi registreeru siit! Selgitusse: Kut.7

Agility kutsikakooli grupp
17 november (kolmapäev) kl 17.00 3 vaba kohta!

Kut.9
-
Kursuse pikkus - 12 tundi, 1 tunni pikkus 60 min. Grupp on oodatud kutsikad, kes planeerivad tulevikus agility sporti harrastada. Kursusel õpime kutsika kasvatud, sõnakuulekust ja valmistame kutsika ette agility trennideks. Grupis on 6 kutsikat. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 2,5 - 4,5 elukuud. Gruppi juhendab Piret Kannike
Gruppi registreeru siit! Selgitusse: Kut.9

30 november (teisipäev) kl 19.00  (4 vaba kohta)
Kut.4
-
Kursuse pikkus - 12 tundi, 1 tunni pikkus 60 min. Programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Grupis on 6 koera. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 2,5 - 4,5 elukuud. Gruppi juhendab Piret Kannike


22 november kl. 18.00 (teisipäev) Grupp on täis!
Kursus on inglise keelne, mõeldud koeraomanikele kes ei räägi eesti keelt.

Puppy School in English starting November 22nd

Course duration is 8 sessions (8 x 1 hour) The topic for the theory lesson is “How to raise a puppy at home”. Our training method is based on positive reinforcement via Classical- and Operant conditioning. Our classes contain exercises that support the development of the owner’s body language, the puppy’s physical development, and the dog’s motivation to behave.

Puppies 3-5 months old are welcome and the group size is 4-6 puppies.

The total cost for the course is €225, including a prepayment registration fee of €100.

The group is supervised by Piret KannikeRohkem infot kutsikakooli kohta leiad ( Kutsikakooli kursuse ülesse ehitus ), kui kerid lehte allapoole :)


NB! Kui sul on koerakutsikas, kellega ei saa oodata (seoses kutsika vanuse tõttu) järgmist kutsikakooli gruppi, siis võta julgelt ühendust. Saame pakkuda kodukonsultatsiooni, et saaksid oma küsimustele vastused ja õiged kasvatuse juhised!

Peamine kutsikakooli kvaliteedi näitaja on koolitaja, kellel on ametlik koolitaja sertifikaat, kes koolitab ennast regulaarselt, omab pikaajalist kogemust koolitajana antud alal ja keda kiidab koeraomanik .

 1. Meil on väikesed grupid (4-6 koera), kutsikate vanuse piirang on 2,5 elukuud kuni 4,5 elukuud, mis tagab grupis üheealiste kutsikate vanuse, jõukohase õppimise ja sotsialiseerimise.
 2. Tunnid toimuvad Pet City hallis, mis on soe, põrandakate on kummist, mis on turvaline, ei libise. Meie treeningruum on (300 ruutmeetrit) suur ja puhas! Suur ruum tagab grupis osalejatele privaatsuse ning võimaldab läbi viia kvaliteetse koolitusprogrammi. Suveperioodil toimuvad tunnid õues Harku Mõisa muruplatsil (aprill- september).
 3. Koolitusvahendid on koerasõbralikud ja turvalised (trikid, tasakaalu harjutused, enesekindlust tõstvad harjutused, julguse ja motivatsiooni harjutused).
 4. Loengu tunnid toimuvad onlines
 5. Meie koolitaja on suure kogemusega oma ala spetsialist, kes armastab koeri mida on näha ka tunnis osalevate koerte käitumisest.

Kutsikakooli kursuse ülesse ehitus

Kutsikakool algab hetkest mil oled registreerunud algavasse kutsikakooli gruppi. Pärast gruppi registreerimist saadame selle kohase kinnituse kahe tööpäeva jooksul.

Kursuse pikkus 12 tundi sealhulgas 2 loengutundi (120 min, mis toimuvad paralleelselt harjutustunni nädalaga). Koolitus toimub üks kord nädalas välja arvatud need nädalad kus on loengutunnid ehk kokku kestab kursus 8 järjestikust nädalat. Ühe harjutustunni pikkus 60 min. Tunnid toimuvad talve perioodil sisehallis (suveperioodil õues) välja arvatud teine ja kuues tund, mis on loengud ilma koerata. Kutsikakooli gruppi on oodatud kõik koeratõud k.a tõuta koerad.

Kursus sisaldab 12 kontaktundi (nendest 2 loengut 120 min+ 8 harjutustundi). 50% kursuse tasu tuleb tasuda enne gruppi registreerimist, mis garanteerib koha grupis.
Turul on saadaval palju kutsikakooli teenuseid, oleme veendunud, et meie www.kutsikas.ee kool pakub kõige kvaliteetsemat teenust , mis sisaldab :

 • iga kutsikas ja  omanik on  treeneril fookuses kogu kursuse jooksul;
 • meil on parim treeningsaal Eestis ja turvaline õueplats (suur/soe/turvaline/hea asukoht);
 • koolitusprogramm on hästi läbimõeldud, kaasaegne ja koeraomaniku toetav;
 • kursus on pikk, mis tagab koeraomaniku uute harjumuste ja õpitu kinnitumise;
 • juhendajal (Piret Kannike) on kutsikakoolitus hobi, mis kajastub ka juhendaja pühendumises oma õpilastele;
 • tundide sisu on hästi planeeritud ja aktiivne;
 • kutsikakooli eesmärk on kujundada koeraomanikule koeraga elamise rutiin, kasvatuse õiged põhimõtted mille kohaselt saab kutsikas õigeaegse kasvatuse ja omandab turvalise koolituse põhitõed.
 • tule ja veendu meie töö kvaliteedis enne kui registreerud kutsikakooli. Oma soovist palun teavita piret@kutsikas.ee

PS! Kursus algab registreerumis kinnituse meiliga, kus saadame esimes koolitus materjali. Kursuse kohast loobudes 2 nädalat enne esimest tundi või varem, tagastatakse koolituse tasu 100%, hilisemal koolitusest loobumisel, koolituse tasu ei tagastata või tagastatakse 50 % koolituse summast juhul kui vabale kohale registreerib uus soovija.

Tasumine: Kutsikakooli kursus 225 eur
Enne registreerumist kutsikakooli tuleb tasuda ettemaks 100 eur kursuse tasust, teine pool kursuse tasust tuleb tasuda kursuse esimeseks tunniks võimalik on tasuda ka osade kaupa kokkuleppel. Registreerumisel võib tasuda ka kogu kursuse tasu.
Saaja: Cannis OÜ, reg. nr. 16238904
arve nr. EE987700771006291663 , pank: LHV
selgitus: kutsikagrupinimi (Näiteks: KUT1)

Kutsikakooli viib läbi Piret Kannike, kursusel kasutatakse Amichien Bonding meetodit (koerakuulaja meetod).

Kõikide tundide läbiv teema on sõnakuulelikkuse alg elemendid, lisaks paneme suurt rõhku kodusele kasvatusele, teiste koerte ja võõraste inimestega sotsialiseerimisele, hilisemate koera probleemkäitumiste ennetamisele, puberteediga seotud käitumise teadvustamisele omanikule, käsklustele: istu, lama, seisa, juurde tulek, keelamine, kontakt, rihmas liikumine, premeerimine, mäng ja lõbusad trikid.


Kutsikakooli asukoht Rocca Al Mare Pet City ruumides Rannamõisa tee 8,Tallinn.
Kohtumiseni!

Meie kooli koostööpartnerid:
Eelmine
Edasijõudnute grupp
Järgmine
Agility algajale

Vastused puuduvad

Email again: