"Enne, kui võtad koera"

Oma karjääri jooksul puutunud palju kokku koera omanikega, kes ütlevad minu kutsikakoolis "oleks ma seda varem teadnud". Sellise lause taga on väga erinevad uue teadmised ja kogemused, millega sa ei oska arvestada kutsika valikul.


Nüüd on sinul see võimalus kuulata seminari "enne kui võtad koera"
Räägime läbi kõik kutsikaga ja koeraga kaasnevad teemad, kulutused, elumuutused. Aitame valida koera tõugu lähtuvalt sinu vajadusele. Ja pöörame tähelepanu koeraga kooselus ette tulevatele olukordadele millega sa hetkel arvestada ei oska.

Kui sul on plaan võtta kutsikas, palun tee see kingitus endale ja koerale ja tule kuulama seminari. Lubame sulle olla toeks ja pakkuda kindulstunne sinule tundmatus maailmas.


Online seminar teemal "Enne, kui võtad koera"
4.november (laupäev) kl. 9.30
Grupp on täis!

Loengus jagan mõtteid mis tuleks läbi mõelda enne kutsika võtmist. Igast kutsikast kasvab koer, kellel kujuneb välja oma käitumine ja vajadused. Koer on sinu perekonna liige kelle eest sa vastutad kogu tema elu (10-15 aastat). Seega kutsika võtmisega teed sa endale 15 aastase plaani! Tule kuula ja ma luban et pärast loengut on sul palju selgem arusaam kuhu suunas liikuda.

Kohtumiseni,
Piret Kannike
Eelmine
Koera küünte lõikamise õppetuba
Järgmine
Koera steriliseerimine/kastreerimine

Vastused puuduvad

Email again: