Herbal

Teretulemast Herbal maailma
Oled sa mõlgutanud mõtet, et miks tänapäeva koerad nii sagedasti haiged on , miks koerad haigestuvad nii kergelt, kuid paranevad nii vaevaliselt. Miks haigused mida koerad põevad on aina raskemad ja keerulisemad. Miks meie armsad neljajalgsed surevad enne oma aega, kuigi me just nagu hoolime ja armastame neid väga.

Just need küsimused on mind vaevanud sellest hetkest kui minu enda koerad haigestusid. Minu armsad inglid Abby ja Karu ja Bella on just need koerad, kes viisid mind sügavuti tõe ja põhjuse otsimisel, miks meie koerad on nii nõrga tervisega ja haiged (just nagu inimene ise). Kuigi kõik eelnimetatud koerad elasid kõrge vanuseni, haigestusid nad siiski kõrges eas, vaatamata sellele, et hoolitsesin oma seniste teadmiste kohaselt nende eest terve elu, tean nüüd, et need teadmised olid ikkagi vähesed.
Nüüd kus minu Inglid on taevas, mõistan ma, et see raske ja keeruline aeg, mil nad pidid oma ilusa elu lõpul erinevad tervisehädasid kannatama, õppisin mõistma elutahkusid millest mul varem aimugi ei olnud. 
Olen jõudnud järeldusele, et üsna sageli me ise toidame, ravimie, kasutame oma elus paljusid majapidamise ja aianduse mürke ja n.ö armastame oma koerad haigeks, millega lühendame nende eluiga.

Nii nagu meie ise (inimesed) pöörame aina rohkem tähelepanu oma tervisele ja tervise hoidmisele ja säilitamisele, nii hakkab ka koerapidajate maailm kahestuma. Osad võtavad oma lemmiku pidamist, haigestumist ja lahkumist paratamatusega, teised aga tahavad teada põhjust, et ennetada ja  säilitada oma lemmiku tervist ja pikaealisust.
Sina oledki see teine :)

Sellelt lehelt leiad palju artikkleid ja soovitusi kuidas oma koera tervist tugevdada, koera immuunsust suurendada ja toetada, kuidas kaitsta oma koera haiguste ja haigustekitajate (parasiitide, bakterite jne) eest, samal ajal mitte nende tervist kahjustades.
Alusta juba täna ja juba siis, kui kutsikas oma uute koju saabub, kui ka siis, kui sinu sõber on juba täiskasvanud või veedab vanaduspäevi. Mitte kunagi ei ole hilja!

Mõnusat avastamist ja head pealehakkamist, et sinu armas koer naudiks pikka ja tervet elu koos Sinuga!

Hetkel on leht maas, kuna teeme lehel parandusi ja muudatusi. Leht avaneb hiljemalt 17.04.23
Sisene siit Herbalmaailma
Eelmine
Miks minu koer ei õpi
Järgmine
Online konsultatsioon

Vastused puuduvad

Email again: