Vaktsineerimine millal ja mille jaoks?

Online loeng toimub 7 detsember kl. 18.00
Kestvus 2,5 tundi
Salvestatud loeng on saadaval alates veebruar 2024

Vaktsiinid on loodude selleks et meid ja meie koeri kaitsda, et takistada haigestumise suuri puhanguid ja haigustekitaja levikud. Kes siis seda kuulnud ei ole :)
Meditsiin ja ravimid on välja mõeldud just selle õilis eesmärgiga, et vajadusel ravida ja aidata organismil terveneda.
Paraku on aga antud ilus mõte jäänud kaugete aegade taha sest meditsiinist ja ravimitest on saanud sama suur ja tohutult edukas rahatootmise ärivaldkond nagu ka sõjad.
Oleme jõudnud olukorda kus koerte vaksineerimine on suur konveier, teadvustamata enam miks ja milleks me seda teeme aga kindlasti teeme. Keegi ei tee aruandlust ega järeldusi kuidas vaksiinid mõjuvad meie koertele (pikas perspektiivis) ja kui palju me tegelikult oma koeri üle vaktsineerime, sest see ei ole ju oluline. Ouline on, et tempel oleks passis:)
Ootan sind kaua oodatud ja palju küsitud loengusse "vaksineerimine millal ja mille jaoks". Loengus tutvustan teile selle teemaga seoses kõiki külgi. Ma ei ole vaksiini vastane ja ei kutsu sind ülesse mitte vaksineerima oma koera. Küll olen ma terve mõistusega, üsna suure kogemustega ja mõtlev inimene, kelle silmad on avatud, kes uurib ja on uudishimulik ja kes juleb küsida, samuti olen veetnud pool oma elust meditsiini keskel mis on kujundanud ka minu arvamused ja uskumused.

Loengus räägime erinevatest vaksiinidest, nende (teada olevatest) mõjudest koertele, vaksineerimise ajastusest,et see oleks kasulik ja abiks sinu koerale ja mitte vastupidi. Räägime ka nendest teemades mida loomaarst sulle ei räägi.
Kohtumiseni,
Piret Kannike
Eelmine
Koera steriliseerimine/kastreerimine
Järgmine
Tund juhendajaga

Vastused puuduvad

Email again: