Metsatundkl. 10.00 - suurte koerte grupp (4 elukuud - 7 kuud)  

kl. 11.00 - suurte koerte grupp (alates 7 kuud  - ...) 
kl. 12.00 - väikesed koerad ( 5 kuud - ....) 

Tundi registreeru:  piret@kutsikas.ee (koera nimi, vanus, tel.)

Tund toimub Saku terviserajal (täpne info registreerumisel).
Laupäeva/pühapäeva hommik toimub kutsikas.ee kooli õpilastele metsatund. Tund toimub Tallinna lähiümbruses metsas, kus koerad saavad 50- 60 min omavahel mängida, õpivad koos n.ö jahi reegleid ja mängivad koos inimestega. Liigume metsa radadel kus koerad õpivad ületama looduslike takistusi (maha langendu puud, väikesed ojad, kivid jne) samuti kogevad liikumist erineval maastikul.
Grupis on kuni 6 koera ja koerad on kasvult sarnased (väikeste koerte grupp ja suurte koerte grupp). Tundi ei lubata koerad kellel on tugev paaritumisinstinkt (koeral ei ole soovi suhelda teiste koertega vaid eesmärk on paarituda/selga ronida) ja agresiivseid koeri.

NB! Tundi registreerumisel sõlmid kokkuleppe, et osaled tunnis ja tasud tunnis osaluse tasu. Oled teadlik, et registreerumisel hoiad grupis kohta kinni. Osaluse loobumine hiljemalt 4 päeva (72 tundi) enne on tasuta, hiljem kui 72 tundi tuleb tasuda tunnitasu 10 eur. 


Metsatunni pikkus on 60 min. Tunnis võib kaasas käia mitu inimest ja lapsed. Tundide asukohad on erinevad, mis selgub iga nädala alguses.
Tundi saab registreerida saates maili: piret@kutsikas.ee: koera nimi, vanus, tõug, omaniku tel.
Koerad kes osalevad metsatunnis ei tohi olla agressiivsed koerte ega inimeste suhtes. Agressiivsuse ilmnemisel võib juhendaja koera tunnist ära saata. Tundi ei lubata  koerad kellel on tugev paartusinstinkt (koeral ei ole soovi suhelda teiste koertegav vaid eesmärk on paarituda/selga ronida).
NB! Lühikese karvaga ja noortele koertele kaasa võtta koerajakk külam ilma korral, mis pärast aktiivset tegevust koerale selga panna.Kaasa võtta koera jaoks juua (vett) ja maiust.
Eelmine
Koera steriliseerimine/kastreerimine
Järgmine
Edasijõudnute grupp

Vastused puuduvad

Email again: