Metsatund

Metsatunnid on peatatud kuni riiklik korraldus muutub! 

kl.  9.00 - väikesed koerad vanuses 8 elukuud - 1,5 aastat
kl. 10.00 - väikeste koerte grupp (3 elukuud - 8 elukuud)

kl. 11.00 - suurte koerte grupp (3 elukuud - 8 elukuud)
kl. 12.00 - suured koerad vanuses 8 elukuud - 1,5 elukuud

Tund toimub Saku terviserajal (täpne info registreerumisel)
Laupäeva/pühapäeva hommik toimub kutsikas.ee kooli õpilastele metsatund. Tund toimub Tallinna piires metsas, kus koerad saavad 50- 60 min omavahel mängida, õpivad koos n.ö jahi reegleid ja mängivad koos inimestega. Liigume metsa radadel kus koerad õpivad ületama looduslike takistusi (maha langendu puud, väikesed ojad, kivid jne) samuti kogevad liikumist erineval maastikul.
Grupis on kuni 6 koera ja koerad on kasvult sarnased (väikeste koerte grupp ja suurte koerte grupp), vanusepiirang kuni 8 elukuud. Tundi ei lubata koerad kellel on tugev paaritumisinstinkt (koeral ei ole soovi suhelda teiste koertega vaid eesmärk on paarituda/selga ronida). Hind 5 eur.
Ajalisel võimalusel toimuvad aegajalt ka vanematel koertele grupid. Grupis 4 koera, vanuses 8 elukuud - 1,5 aastat. Hind 8 eur.
 
Metsatunni pikkus on 60 min. Tunnis võib kaasas käia mitu inimest ja lapsed. Tundide asukohad on erinevad, mis selgub iga nädala alguses.
Tundi saab registreerida saates maili: piret@kutsikas.ee,tasumine kohapeal.
Koerad kes osalevad metsatunnis ei tohi olla agressiivsed koerte ega inimeste suhtes. Agressiivsuse ilmnemisel võib juhendaja koera tunnist ära saata. Vanemate koerte gruppi ei lubata  koerad kellel on tugev paartusinstinkt (koeral ei ole soovi suhelda teiste koertegav vaid eesmärk on paarituda/selga ronida).
NB! Lühikese karvaga ja noortele koertele kaasa võtta koerajakk, mis pärast aktiivset tegevust koerale selga panna.Kaasa võtta koera jaoks juua (vett).
Eelmine
Laserteraapia
Järgmine
Rihmas liikumise kursus (tänavatund)

Vastused puuduvad

Email again: